Vitajte!

Toto fórum slúži na hľadanie kupcov a predajcov predmetov na serveri 102 v českom Bitefighte. Zaregistrujte sa zadarmo ihneď alebo sa prihláste.

*pre bezpečnosť nezadávajte heslo ani email ako v hre! 
PříjemPortálCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Pravidla pro fórum

Goto down 
AutorZpráva
Kazar
Administrator
Administrator
avatar

Počet príspevkov : 69
Join date : 22. 12. 12
Bydlisko : Bardejov [SVK]

PříspěvekPředmět: Pravidla pro fórum   Sat Dec 22, 2012 10:32 am

PRAVIDLA FÓRA TRZISTE.forumotion.com


Majitel si vyhrazuje právo tato Pravidla libovolně měnit, případně je upravovat. Je jen na Vás, abyste tato Pravidla brali na vědomí. Na pozdější neznalost Pravidel nebude brán zřetel!

Veškeré přestupky proti těmto Pravidlům (nyní zahrnující Pravidla Fóra a samozřejmě pravidla jednotlivých podsekcí) mohou být příčinou udělení Varování nebo pozdějšího BANu ( po ignoraci varování )!§1. Účty, Varování (warny) a BANy


1.1. Každému uživateli přísluší registrace a používání pouze jednoho jediného účtu. Vytváření více účtů jedním uživatelem není tolerováno; bude trestáno zabanováním všech účtů a následovat může i BAN IP. Není také dovoleno registrovat si další účet, pokud již máte jeden zabanován.

1.2. Po dosažení tří Varování může být účet zabanován až na 2 týdny, v extrémních případech i na delší dobu. Účet může byt zabanován permanentně, pokud uživatel obdržel více varování po odemknutí účtu.

1.3. V extrémních případech může být BAN udělen i bez Varování.

1.4. Upravování příspěvku s Varováním (např. mazáním) je zakázáno a může být příčinou BANu na Fóru.

1.5. Využívání proxy serverů a jiných nástrojů pro změnu IP adres je přísně zakázáno.


§2. Chování na Fóru


2.1. Posílání příspěvků s odkazy na rasistické, pornografické, politicky radikální, nemorální a útočné materiály, které mohou být v rozporu s platnými zákony ČR, je přísně zakázáno.

2.1.1. Předchozí bod se vztahuje také na nicky (přezdívky) uživatelů na Fóru, stejně jako na obrázky v podpisech, avatary a podobně.

2.1.2. Dále je zakázáno posílání a vyžadování příspěvků s „warezem“ (ilegálním software), cracky, seriovými čísly a jinými nelegálními věcmi. Provinění v tomto bodě může být příčinou udělení neprodleného Varování.

2.1.3. Je výslovně zakázáno posílání příspěvků obsahujících osobní údaje uživatelů (zejména telefonní čísla, adresy a další citlivé údaje podléhající ochraně podle Zákona na ochranu osobních údajů) kdekoliv ve veřejně přístupných částech Fóra; výjimkou může být pouze skrytá komunikace mezi uživatelem a členy Teamu. Porušení má za následek neprodlené udělení permanentního Banu na Fóru.

2.2. Posílání příspěvků nesouvisejících s daným tématem je nežádoucí a bude trestáno Varováním. Výjimku v tomto bodě tvoří sekce „Spamboard“.Jedná se konkrátně o sekci "Ráj spamerů!

2.2.1. Toto zahrnuje i posílání příspěvků jakkoliv porušujících pravidla. Posouzení je na Admin teamu.

2.3.1. Obrázky v podpisech nesmí přesahovat tyto míry:

Výška: 200 px
Sířka: 530 px
Velikost souboru: 50 kB
Je povolen jeden obrázek na jeden podpis.
Členům teamu může být povoleno mít větší podpisy, avatary se souhlasem Administrátorů.


2.3.2. Podpisy nesmí obsahovat více než 5 řádků standardně velkého textu./Za standartně velký text bude považována velikost písma do 12./ a maximální počet smajlíků v podpise nesmí přetáhnout počet 3.Podpis smí obsahovat kousátko,za předpokladu že je ZŘETELNĚ OZNAČENO JAKO KOUSÁTKO!

2.3.3. Obrázky připojené k jednotlivému příspěvku nesmí přesahovat následující míry:

Výška, Sířka: 400 px
A velikost 100 kB
Počet smajlíků v textu nesmí přesáhnout počet 1 na každý standartně dlouhý řádek,což v praxi znamená že na každý NORMÁLNĚ DLOUHÝ ŘÁDEK /nikoliv řádek který obsahuje jedno či dvě tři slova/ smí být vložen jeden smajlík.


2.3.4. Moderátoři mají právo kdykoliv obrázky pozměnit nebo vymazat. Není povoleno mít v jednom příspěvku více než 5 obrázků podle bodu 2.3.3.

2.3.3. Obrázky připojené k jednotlivému příspěvku nesmí přesahovat následující míry:

Výška, Sířka: 400 px
A velikost 100 kB
Počet smajlíků v textu nesmí přesáhnout počet 1 na každý standartně dlouhý řádek,což v praxi znamená že na každý NORMÁLNĚ DLOUHÝ ŘÁDEK /nikoliv řádek který obsahuje jedno či dvě tři slova/ smí být vložen jeden smajlík.


2.3.5. Administrátoři mohou upravovat podpisy a obrázky v nich.

2.3.6. Názvy založených threadů musí v mezích možností (nebo dle požadavků podsekcí) co nejpřesněji vystihovat podstatu problému, kterým se thread zabývá.

2.4. Slovní narážky či útoky na moderátory a ostatní uživatele nevhodným jazykem (sprostě) a vulgární výrazy jsou zakázány na celém fóru.

2.5. Team administrátorů má právo k cenzuře jakéhokoliv příspěvku. Oznámení o cenzuře naleznete v příslušném příspěvku.

2.6. Opětovné zakládání threadu na stejné téma, jenž moderátor uzamkl, je zakázáno. Pokud chcete Vaše zamknuté téma odemknout, napište moderátorovi.

2.7. Prodeje účtů, jejich výměny a obchodování s ďábelskými kameny jsou zakázány na celém fóru i mimo něj!

2.8. Zakládání příspěvků s odkazy na jiné online hry mimo sekci Hry, weby s čítačem návštevníků a webové klikací reklamy je zakázáno.

2.9. Jazyk fóra je český. Angličtina a slovenština je tolerována. Posty v ostatních jazycích budou nemilosrdně mazány. Výjimkou je Spamboard.

2.10. Požadavky na Odbanování se neřeší nikde na fóru. Pokud Unban požadujete, kontaktujte Administrátora pomocí e-mailu, IRC nebo Soukromé zprávy na Fóru.

2.11. Spamování obrázky a smajlíky není dovoleno, jelikož může dojit k „zamrznutí“ PC návštěvníka. Posílání obrázků nebo jiných podobných věcí větších než strana, kde návštěvník musí scrollovat kolečkem, není povoleno (ať už vertikálně či horizontálně).

2.12. Každý příspěvek musí obsahovat minimálně 4 slova. Příspěvek nedosahující tohoto limitu bude brán jako spam. Slova typu „ LOL, ROFL, LMAO, OMG, atd.“ jsou brány jako jedno slovo. Výjimkou je Ráj spammerů.

2.13. Pokud se cítíte křivě obviněn/a, nejprve kontaktujte moderátora, který Varování udělil, a zkuste si s ním o tom promluvit. Pokud to nepomůže, kontaktujte nejvyššího admina „Board Admina“; rozhodnutí Board Admina je konečné a nelze se proti němu odvolat.

2.14. Vydávaní se za jakoukoliv osobu ( ať už nickem, podpisem, případně čímkoliv jiným ) s vyššími právy, než má uživatel, je trestné a bude postihováno BANem.

2.15. Tzv. „Posthunting“ je zakázán. Jedná se o posílání příspěvků pouze za účelem dosažení většího počtu, než mají ostatní uživatelé fóra. Porušení bude trestáno Varováním nebo BANem.

2.16. Posílání příspěvků zabanovaným lidem je zakázáno. Výjimka platí pro tzv. „good-bye“ témata (musíte mít povolení od admina). Sdílení účtu se zabanovanou osobou je zakázáno a může být trestáno BANem sdíleného účtu.

2.17. Diskuse o BANech a rozhodnutích týmu není na veřejném fóru povolena a může vyústit v další BANy. Své problémy řešte výhradně s poškozeným a poškozený s Adminem, který BAN udělil.


2.18. Volte jsi jméno také, jaké máte na ve hře (samozřejmě na serveri 12 bf.cz).


§3. Poznámky


3.1.Věci k řešení s Board Adminy jsou tyto:

- Podpisové BANy
- Unbany (po e-mailu)
- Změny jména, titulu
- Moderátorství


3.2. Všechna chyby nalezené na fóru hlašte moderatorům nebo administratorovi.

3.3. Administrátoři si vyhrazují plnou moc v udělování BANů a podnikání čehokoliv, co je pro fórum nejlepší.

Pro pravidla tržnice - §4. click tu.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://s102.bitefight.cz/profile/player/19167
 
Pravidla pro fórum
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fórum :: Pravidla-
Přejdi na: